Sandra 5_edited_edited_edited.png

Sandra Mattson

VD & HANDLEDANDE ARKITEKT

sandra@addac.se

+46 102 647 042

OM OSS

Vi är sju stycken drivna personer som tillsammans jobbar för att hjälpa våra kunder med stora som små projekt. Vi arbetar mot både privatpersoner samt företag och kommuner där vi kan erbjuda hjälp från idéer och skisser till bygg- och relationshandlingar för bostäder, vårdlokaler, skol- och utbildningslokaler samt industrier. 

Vi arbetar ständigt med att ligga i framkant vad gäller ekologisk-, och ekonomisk hållbarhet för våra projekt. För att uppnå det ser vi bland annat till så att byggnaderna vi ritar har bra inomhusklimat samt ritar de flesta projekten i trä som både är ett byggnadsmaterial från en förnybar resurs och billigt i jämförelse med andra material.

Välkommen att kontakta oss så hjälper vi dig med ditt projekt.

1_edited_edited.png

Therese Mineur

BYGGNADSINGENJÖR

therese@addac.se

+46 102 647 044

EKBE3456_edited.png

Sanna Andersson

INREDNINGSDESIGNER

sanna@addac.se

+46 102 647 045

IMG_5581[1435]_edited_edited.png

Izla De Basso

BYGGNADSINGENJÖR

f.n föräldraledig

izla@addac.se

+46 102 647 041

IMG_0208_edited.png

Sebastian Stevic

BYGGNADSINGENJÖR

sebastian@addac.se

+46 102 647 046

IMG_0235_edited.png

Jennifer Andersson

DELÄGARE

BYGGNADSINGENJÖR

jennifer@addac.se

+46 102 647 043

_edited.png

Alfred Kadhim

ARKITEKT

alfred@addac.se

+46 102 647 047